Google Özel Arama ...

+ Konuyu Cevapla
Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Octavia cam problemi

II. Vites tivoli is on a distinguished road

Octavia cam problemi

Günün Fırsatı
    ***********************************************************************************************************

aracımın şoför camı bir süredir tek dokunuşla yukarı kaldırma esnasında üst tepe noktasına gelir gelmez tekrar aşağıya iniyor. servise götürdüm cam motorunu değiştiricez dediler nedenini sorduğumda adaptasyon tutmuyor dediler. fiyatıda 400 liraymış.. oparayı bir motora verirsem bu seferde benim motorun adaptasyonu tutmaz dedim servis müdürünü aldı bi gülme :20 şaka bir yana ben bunun adaptasyon problemi olduğunu düşünmüyorum çünkü cam, tamda tepe noktaya gelirken kapı içinden hafif bir tık sesi geliyor.. diğer camları kaldırırken o ses gelmiyor
    Skoda Octavia A5 1.6 FSI Elegance

I. Vites gerilla is on a distinguished road

Octavia cam problemi

abi bence de eğer garanti derdi yoksa ii bi elektrikçi de anlar. ya da auto king büyük cam değiştirme firmaları da derdine çare olabilirler kanımca. servisciler böle abi, yakaladı mı kaz gibi yolma derdindeler. bi stop lambasına herifler 300 tl istediler benden yaaa. eğer illede gene parça lazım olursa Pesimistin bana önerdiği site var orda araçla ilgili her yedek parça var ve gayet ucuz.

II. Vites tivoli is on a distinguished road

Octavia cam problemi

valla muratcım motor filan almam ben.. cam kaldırmada sorun yok aslında.. sorun, sadece camın tek dokunuşla tepeye kadar otomatik çıkmamasında.
    Skoda Octavia A5 1.6 FSI Elegance

YÖNETİCİ ilk aşk is on a distinguished road ilk aşk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İZMİR

Octavia cam problemi

motoru dönüren dişlilerde bir sorun olmasın hocam
    1978 murat 131---skoda felicia 1998---twingo 1998---twingo 1999---skoda felicia a.c 1999 devam ediyor yolculuğumuz ..

II. Vites fenomen is on a distinguished road fenomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Octavia cam problemi

Alıntı tivoli Nickli Üyeden Alıntı
    valla muratcım motor filan almam ben.. cam kaldırmada sorun yok aslında.. sorun, sadece camın tek dokunuşla tepeye kadar otomatik çıkmamasında.
    cam kodlama da sorun olabilir mi,bende de oluyordu bu sorun bazen açılmıyordu bazen bi rkalkıp bir kalkmıyordu.sonra halloldu kontağı kapatıp aşağı doğru tuşu basılı tuttum 10 sn sonrada tam tersini aşağı doğru yaptım 10 sn sonra tutşu kapatık tekrar açtım süper oldu.ama oto camcıcısına sordum motor değişecek v.s bişiler anlattı bende kalsın dedim.sonra kendim hallettiğimi söyledim ama inanamadı.
    2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ 115 PS

+ Konuyu Cevapla

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)